Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Eric Mr. Eric
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
  • 86-0512-68381233
  • pneric@foxmail.com
  • detajet e kompanise

Aluminum Sheets, Acrylic Plexiglass Sheet, Polypropylene sheets, PVC Foam Board Sheet, Aluminum Composite Panel

të gjithë
  • të gjithë
  • Title
të gjithë
  • të gjithë
  • Title

Learn More About Us

  • Produktet e nxehta

Rreth nesh

CMD Team është një kompani e themeluar mirë që kryesisht funksionon nga (Oqeani). E pranuar në vitin 2007, kompania është një vizion i Znj. Caiping Wu, pronari i njohur që ka njohuri të thella dhe përvojë të madhe të industrisë. Udhëzimi i saj në gjendje e ka mundësuar kompania për të forcuar veten si furnizues dhe eksportues i Sheets alumini, alumini të përbëra Panel, akrilik pleksiglas fletë, fletë Foam Bordi PVC dhe fletë Polypropylene Vizioni Vizioni ynë është i thjeshtë. Ne duam që CMD të njihet si ndërmarrja që përtërin - brenda dhe jashtë - më mirë se çdo kompani tjetër në botë. Ne jemi një kompani e angazhuar për ndjekjen e vazhdueshme të niveleve progresive më të larta të përsosmërisë në shërbim si për klientin ashtu edhe për komunitetin. Përmbledhje CMD filloi operacionet e saj në 2007 si furnizues të panelit të ndërtimit nga Australia. Ne jemi eksportues të panelit të ndërtimit, që nga fillimi. Divizioni ynë i Prokurimit dhe inspektimit ofron një garanci të rëndësishme për bordet e ndërtimit të VKM-ve. Ne jemi pionier në tregtinë e fletëve të aluminit dhe akrilikut. Përgjatë rrugës së progresit, Ekipi i CMD ka larmishëm krahët e tij të funksionimit dhe është i mirënjohur për ofrimin e një zgjidhjeje të plotë për Ndërtimin e Materialit Modern. Gjatë muajit dhjetor 2012, Ekipi i CMD hyri në biznes të larmishëm si: Furnizuesi i vetëm për SAS ACP (Paneli i përbërë prej alumini) Nën furnizuesi i fletëve të aluminit dhe fletëve të uritur të polipropilenit Tregtar i fletëve plastike të zgjeruara PVC Furnizuesi dhe eksportuesi i Fletës Plexiglas Akrilike Gama jonë e gjerë e produkteve është shumë e kërkuar në të gjithë botën. Sot, ne po u shërbejmë një numri të madh të njerëzve për shkak të disa përparësive që na mbështesin jashtëzakonisht shumë. Disa nga faktorët që janë : Përvojë e madhe e industrisë Mbështetje e fortë financiare Ndihma e profesionistëve me përvojë Qasja e drejtuar nga cilësia Shërbime të shkëlqyera, magazinuese efektive Marrëdhënie të drejta transparente Kënaqësia e plotë e klientit Produkt i nxehtë Fletë akrilike pleksiglas Fletë alumini Paneli i përbërë prej alumini Fletë bordi PVC shkumë Fletë polipropileni Shkurtimet dhe bashkuesit e panelit të aluminit Emri i Pronarit Zonja Caiping Wu Viti i Themelimit 2007 Natyra e biznesit Furnizuesi Mbulimi i tregut Botëror

  • Produkte të reja
Dërgo kërkesën tani

shtëpi

Product

Phone

Rreth nesh

hetim